Skip to content
Home » Īpašie posmi

Īpašie posmi

  1. gada 23. augustā dzimušie piedalīsies Baltijas vienotības skrējiena “Sirdspuksti Baltijai” ātrumposmā.
  2. gada 11. augusts

Lejupielādēt logotipu

Sirdspuksti Baltijas valstīm

JPG EPS

Jaunieši, kas dzimuši 1989. gada 23. augustā, vēsturiskajā Baltijas ceļa dienā, reģistrējās savam kilometram “Sirdspuksti Baltijai” Baltijas vienotības skrējienā. Vairāk nekā 10 “Baltijas ceļa” dalībnieku startēs 23. augustā pulksten 18:49 kontrolpunktā Nr.376, kas atrodas pie robežas zīmes “Rīga” uz Pleskavas šosejas. Arī citi 1989. gada 23. augustā dzimušie jaunieši var pieteikties un pievienoties šim īpašajam Baltijas ceļa kilometram.

Papildus kampaņas vietnei www.baltijascelam20.lv un informācijas stendam pie Brīvības pieminekļa, reģistrējoties skrējienam ”Sirdspuksti Baltijai”, portāls www.draugiem.lv arī aktīvi piedalās ”Sirdspuksti Baltijai” pieteikšanā. Tur jūs varat ne tikai pieteikties savam kilometram, bet arī izvēlēties, kādu kilometru noskrien jūsu draugi, izlasīt jaunākās ziņas par sacensībām un izveidot savas fotogalerijas.

”Sirdspuksti Baltijai” ir 24 stundu skrējiens pa vēsturisko Baltijas ceļu, kas 22. un 23. augustā visās trīs Baltijas valstīs atzīmēs Baltijas ceļa divdesmito gadadienu. 22. augusta pēcpusdienā tas sāksies Tallinā un Viļņā, bet 23. augustā pulksten 20.00 noslēgsies pie Brīvības pieminekļa Rīgā. ”Sirdspuksti Baltijai” tiek rīkots, lai atjaunotu Baltijas valstu vienotību, atgādinātu par kopīgo cīņu par brīvību un pierādītu mūsu nacionālās identitātes dzīvotspēju. 678 km maršruts ir sadalīts 1 km stafetēs, un ikviens Baltijas valstīs ir aicināts piedalīties un noskriet savu kilometru Baltijas vienotības vārdā.

Reģistrēties sacensībām var kampaņas mājaslapā www.baltijascelam20.lv, portālā www.draugiem.lv, kur tiek publicēta detalizēta skrējiena karte, kā arī kampaņas informatīvajā teltī pie Brīvības pieminekļa.

Papildus informācija:

Anda Vaiče, annab@deepwhite.lv, tālrunis 20 392 276

Pirmajā dienā dalībai Baltijas vienotības “Sirdspuksti Baltijai” skrējienā pieteicās vairāk nekā 1500 cilvēku.

  1. gada 7. augusts

Reģistrācija Baltijas vienotības skrējienam “Sirdspuksti Baltijai” sākās 6. augustā pulksten 11:00, un dienas laikā Baltijas valstīs reģistrējās vairāk nekā 1500 cilvēku, tostarp sabiedriskās organizācijas, ģimenes ar bērniem un slaveni cilvēki. Visaktīvākā reģistrācija notiek Latvijā.

Valsts prezidents Valdis Zatlers, Igaunijas vēstnieks Jaks Jerits, Lietuvas vēstnieks Antanas Valionis, dziedātāja Marija Naumova, slavenais bobslejists Zintis Ekmanis, AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Adrians Deiviss, Latvijas Medicīnas katastrofu centra direktors Mārtiņš Šics, spēkavīrs Agris Kazeļņiks un daudzie citi –  sportisti, mākslinieki, ārsti, žurnālisti un pedagogi

”Sirdspuksti Baltijai” ir 24 stundu skrējiens pa vēsturisko Baltijas ceļu, kas 22. un 23. augustā visās trīs Baltijas valstīs atzīmēs Baltijas ceļa divdesmito gadadienu. 678 km maršruts ir sadalīts 1 km stafetēs, un ikviens Baltijas valstīs ir aicināts piedalīties un noskriet savu kilometru Baltijas vienotības vārdā. “Sirdspuksti Baltijai” notiek, lai vēlreiz izjustu Baltijas valstu vienotību, atgādinātu par kopīgo cīņu par brīvību un pierādītu mūsu nacionālās identitātes dzīvotspēju.

Reģistrēties sacensībām var kampaņas vietnē www.baltijascelam20.lv, kur tiek publicēta detalizēta skrējienu karte, katrā no stafetes maiņas punktiem tiks atzīmēts maršruts un laiks, kas norādīts kilometros. Tāpat var iegūt papildu informāciju, kā arī reģistrēties tiešsaistē nobrauktajam kilometram akcijas informatīvajā teltī pie Brīvības pieminekļa, kas tiek izveidota ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu. Teltis būs atvērta līdz 23. augustam katru dienu no pulksten 10:00 līdz 22:00.

Papildus informācija:

Anda Vaiče, annab@deepwhite.lv, tālrunis 20 392 276

Reģistrējušies pirmie Baltijas vienotības skrējiena “Sirdspuksti Baltijai” dalībnieki.

Latvijas prezidents Valdis Zatlers Baltijas kilometru piemiņas skrējienā veiks pēdējo kilometru

  1. gada 6. augusts

Ceturtdien, 6. augustā, sākās reģistrācija Baltijas vienotības skrējienam “Sirdspuksti Baltijai”, un Valsts prezidents Valdis Zatlers, Igaunijas vēstnieks Jaks Jerits, Lietuvas vēstnieks Antanas Valionis, dziedātāja Marija Naumova, slavenais bobslejists Zintis Ekmanis, AS “Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Adrians Deiviss, Latvijas Medicīnas katastrofu centra direktors Mārtiņš Šics, spēkavīrs Agris Kazeļņiks, rakstniece Inga Ābele, gaisa balonu pilots Gunars Dukste, aktieris Juris Kalniņš, žurnāliste Elita Veidemane, kā arī daudzi cienījami sportisti, mākslinieki, ārsti , žurnālisti, pedagogi.

”Sirdspuksti Baltijai” ir 24 stundu skrējiens pa vēsturisko Baltijas ceļu, kas 22. un 23. augustā visās trīs Baltijas valstīs atzīmēs Baltijas ceļa divdesmito gadadienu. 22. augusta pēcpusdienā tas sāksies Tallinā un Viļņā, bet noslēgsies 23. augustā pulksten 20:00 ar svinīgu pasākumu Rīgā. “Sirdspuksti Baltijai” notiek, lai atkal sajustu Baltijas valsts vienotību, atcerētos kopīgo cīņu par brīvību un pierādītu mūsu nacionālās identitātes dzīvotspēju, akcijas organizatori, Latvijas Orientēšanās federācijas pārstāvji (LOF)).

678 km maršruts ir sadalīts 1 km stafetēs, un ikviens Baltijas valstīs ir aicināts piedalīties un noskriet savu kilometru Baltijas vienotības vārdā. “Mēs aicinām cilvēkus pamest savu biznesu, pamest savas mājas un bēgt – par godu vēsturei, rītdienai un mīlestībai pret savu zemi” teiva LOF pārstāvji Jānis Lazdāns un Pēteris Apinis, uzsākot dalībnieku reģistrāciju. …

Aicinājumam pievienojas skrējiena idejas autors, Valsts prezidents Valdis Zatlers, kurš jau ir reģistrējies skrējienam un noslēgs stafetes pēdējo posmu pāri Daugavai līdz Brīvības piemineklim.

Reģistrēties sacensībām var kampaņas vietnē www.baltijascelam20.lv, kur tiek publicēta detalizēta skrējiena karte ar maršrutu un laika atzīmi, informāciju par to, kad skrējēji būs klāt katrā no stafetes maiņas punktiem. Tāpat būs iespējams iegūt papildu informāciju par skrējienu un tā maršrutu, kā arī tiešsaistē reģistrēties savam kilometram kampaņas informācijas teltī, kas izveidota ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu. Līdz 23. augustam telts būs atvērta katru dienu no pulksten 10:00 līdz 22:00 laukumā pie Brīvības pieminekļa.