Skip to content
Home » Blogs » Ceļvedis motosporta likmēm

Ceļvedis motosporta likmēm

motosports

Motosporta sacīkstes ir vizuāli ļoti iespaidīgas. Ātrums, spriedze un aukstasinīgi izpildīti manevri ir tikai daži no iemesliem, kādēļ azartiskas dabas cilvēkiem no motosporta nav iespējams atraut acis. Liekot likmi uz sacīkstēm ir iespējams azartu pacelt vēl augstākā līmenī, bet sporta totalizatoriem piemīt sava specifika, kuras apgūšana iesācējiem prasa zināmu laiku. Lai šo procesu jums atvieglotu, Ebet.lu komanda ir sagatavojusi šo ceļvedi ar noderīgiem padomiem par to, kā un kādēļ jums vajadzētu likt likmes uz motosporta notikumiem.

Izvēlēties piemērotāko totalizatoru

Lai gan motosports ir relatīvi populārs, tam nav tik daudz līdzutēju, kā, piemēram, futbolam vai basketbolam. Tādēļ daudzi totalizatori pieņem likmes tikai uz pašiem populārākajiem motosprta veidiem, kā Formula 1 un NASCAR. Ja jūs interesē arī MotoGP, Lemānas 24 stundu sacīkstes, Pasaules Ralija Čempionāts un IndyCar sērija, ir svarīgi, lai jūs pirms iemaksas veikšanas, pārliecinātos, ka jūsu izvēlētā vietne atbalsta likmes uz šiem motosporta notikumiem.

Nākamais solis ir pārbaudīt, vai tiek piedāvāts pietiekoši liels klāsts dažādu likmju likšanas iespēju. Vairāki totalizatori piedāva tikai pāris populārākās likmes, piemēram, sacīkšu uzvarētājs vai čempions sezonas beigās. Labāk piemeklējiet tādu vietni, kurā tiek piedāvāts vairāk iespēju. Pat tad, ja jums šobrīd neinteresē papildus likmju likšanas iespējas, ir pilnīgi iespējams, ka jūsu domas mainīsies, kad būsiet uzkrājuši vairāk pieredzes totalizatora spēlē.

Veiciet kārtīgu izpēti

Spēku samēri motosportā mainās daudz straujāk, nekā citos sporta veidos. Reizēm komandas sezonu iesāk vāji, dēļ tehniskām problēmām, kas sezonas laikā tiek nogludinātas. Komandas mehāniķi un inženieri strādā bez apstājas, lai pilnveidotu sacīkšu automašīnas un motociklus, līdz tie ir izspieduši no tiem visu iespējamo jaudu. Ja jūs sekojat līdzi motosportam tikai televīzijā, daļa no šīs informācijas ies jums secen.

Tiešsaistē ir pieejami daudzi motosporta līdzjutēju forumi, kur šādi jautājumi tiek regulāri apspriesti. Papildus tam pastāv arī motosporta komandu mājas lapas, kurās parasti ziņo par jaunu tehnisko izmēģinājumu rezultātiem, kā arī citu lietderīgu informāciju. Ja jūs vēlaties pārspēt bukmeikerus, jums ir jāseko līdzi šādiem jaunumiem.

Sacīkšu trasei ir liela nozīme

Dažādiem braucējiem ir dažādi panākumi dažādās trasēs. Arī sporta automašīnām un motocikliem ir savas vājās un stiprās puses. Sporta auto, kas uzvarēja ātrā trasē ar garām taisnēm un platiem līkumiem, var klāties smagi pilsētas trasē ar šaurām ielām un lēniem līkumiem. Tādēļ sacīkšu trase ir viens no svarīgākajiem lielumiem, kāds jums ir jāņem vērā, lai veiktu pēc iespējas precīzāku prognozi.

Analizējiet braucējus

Tāpat kā motosporta tehnikai, arī braucējiem ir savas stiprās un vājās puses. Tiešsaistē ir pieejama informācija par visu augstākā līmeņa motosportistu sekmēm katrā trasē līdz pat junioru līmeņa čempionātiem. Ja jūs vēlaties laimēt biežāk, jums to vajadzētu ņemt vērā. Liela nozīme ir arī braucēja spējai uzrādīt labu sniegumu lietus vai liela karstuma laikā. Ja jūs sekojat līdzi ralijam, tad svarīgo apsvērumu skaits kļūst vēl garāks, jo ir jāņem vērā visi dažādie segumi, kādos sacenšas sportisti. Jo vairāk informācijas būs jūsu rīcība, jo labākas būs jūsu izredzes.

Atrodiet izdevīgākos bonusus

Piesakoties izdevīgiem bonusiem, jūs varēsiet likt vairāk likmju, kas palielina jūsu izredzes laimēt ilgtermiņā. Neapstājieties pie iepazīšanās bonusa vien. Ideālajā gadījumā, jums vajadzētu atrast sporta totalizatoru, kas rīko regulāras akcijas arī motosporta notikumiem. Ir svarīgi saprast, ka šiem bonusiem nav jābūt ar iespaidīgām summām. Spēlējot ilgtermiņā, daudz izdevīgāks būs regulārs bonuss, kas varētu palielināt jūsu peļņu kaut tikai par pāris procentiem.

Kā jau mēs minējām šī raksta sākumā, motosportam totalizatoros netiek pievērsta tik liela uzmanība, kā populārākajām sacīkstēm. Tādēļ īpaši motosporta līdzjutējiem paredzētas akcijas nav bieži sastopamas. Neskatoties uz to, atsevišķi totalizatori piedāvā citas akcijas, no kurām labumu var gūt arī motosporta likmju spēles spēlētāji. Labs piemērs ir daļas zaudējumu atmaksas akcija. Piedaloties šādā akcijā, ja jūsu nedēļas vai mēneša bilance ir negatīva, jūs varat atgūt daļu no šiem zaudējumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.